1. Kaç Dakikan Var?

    Yemek yapmak için dakikan var.
  2. Dolapta Neler Var?

  3. Ara

Teşekkürler...

Her bebeğin dünyaya gelişi zorludur ancak bu zor dönemde yeni annenin elini tutan, gözlerinin içine bakan, ona destek olan birileri mutlaka vardır yanında.

Mutfak Önlüğü sonunda kapılarını sizlere açarken bizler çok heyecanlı ve hareketli günler geçirdik, ancak tüm bu günler ve aylar boyunca bizi yalnız bırakmayan, desteğini bizden esirgemeyen, en az bizim kadar heyecan duyan gizli kahramanlarımız oldu. Onlar olmasaydı bu kadar içimize sinerek karşınıza çıkabilir miydik bilmiyoruz.

Şimdi biz sizleri memnun ettikçe onlara olan minnetimizi ödüyor olacağız. Ancak bir kez de buradan o gizli kahramanlara teşekkür etmek isteriz.

Öncelikle Bizden desteğini, emeğini ve dostluğunu esirgemeyen sarışınımız Fulya Güler, eşi Özgür Güler ve güzel kızı (kedisi) Sasha’ya, sabah akşam demeden site için çalışan, anneannelerimizin gizli tariflerini bile öğrenip bizlerle paylaşan Nilgün’e, her sıkıştığımızda yanımızda olan, en az bizim kadar çalışan Özge’ye, tecrübesi ve manevi desteğini bizden hiç eksik etmeyen Ayça’ya, Funda’ya ve Arif’e, tüm tarif katkılarının yanı sıra özellikle enfes yöresel tarifleri için Beyhan’a, hepsi birbirinden harika tarifleri, fikirleri ve manevi destekleri için Hande, Yelda ve Ceren’e, sitenin dönen tüm çarklarını yaratmak için gecesini gündüzüne katan yazılımcımız Oğuz Demir’e, bizde mutfağa girmişiz hissi uyandıran değerli ve eşsiz tasarımı için tasarımcımız Erhan Balkan’a, her zaman bilgi ve deneyimini bizimle paylaşan ve her toplantıda ki pozitif tutumundan ödün vermeyen Atilla çemberci’ye, geç saatlere kadar çalışmalarımızı anlayşla karşılayan maddi manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen eşlerimiz Emrah, Özgür ve Süreyya’ya, bunca çalışma sırasnnda bile hep uslu duran Deniz’e sonsuz teşekkürler.

Hepinize söylenecek o kadar çok söz var ki, bazı teşekkürler hep yetersiz, bazı kelimeler hep biraz eksik kalır, emeğiniz, güveniniz ve desteğiniz bizim için çok önemli. Her biriniz ayrı ayrı siteminizin bir ucundan tuttunuz, hiçbir şey yapmadım diyenleriniz bile bize onlarca fikir verdi. Hiç çekinmeden yardım elinizi uzattığız için minnetimiz sonsuzdur.

Mutfak Önlüğü ile olan maceramız daha yeni başlıyor…

Şifremi Unuttum

Facebook hesabınızı kullanarak kaydolabilirsiniz.

Facebook hesabınızı kullanarak kaydolabilirsiniz.

Lütfen yukarda gördüğünüz karakterleri yazın.