1. Kaç Dakikan Var?

    Yemek yapmak için dakikan var.
  2. Dolapta Neler Var?

  3. Ara

Öneriler

Mutfak Önlüğünü Nasıl Kullanabilirim?

İhtiyacınız olan her türlü tarifi barındıran sitemiz, güzel tasarımı, kullanıcı dostu kullanımı, özel tarif arama yöntemleri, yemekkültürü çerçevesinde güncel araştırma, yazı ve makaleleri, detaylı bir şekilde derlenmiş püf noktaları gibi pek çok farklılıkla hayatınız pratikleştirecek.

Tariflere Ulaşmak! İşte Tarif Bulmanın Onlarca Yolu

Tariflerimiz yiyecekler ve içecekler olarak gruplandırıldı. Aradığınız tarif cinsi ne ise (mantı, çorba, tatlı köfte, bitki çayı, kokteyl vb.) o kategoriye girip mevcut tüm tarifler arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Aramak istediğiniz tarifi arama moturuna yazabilirsiniz..

(Örnek; musakka, helva, pasta, patlıcan, patates, salata, pilav, mercimek, nohut..) Evdeki malzemeler mi birşey yapmak istiyorsunuz? Yoksa canınız belirli olarak bir sebze mi çekti?..  Bu durumda en az 1 en çok 3 malzeme girerek bu malzemeler ile oluşan tüm tariflerin bir listesine ulaşabilirsiniz.

Kimi zaman koşullar uzun uzun tarif aramamıza imkan vermez, saatlerce listeleri tarama şansımız olmaz. Bu gibi durumlarda Kendine Gçre tarif bul imdadınıza koşacaktır. Örneğin; hazırlıklar için fazla vaktiniz yok 45 dakikadan az sürede, çokta zor olmayan, fırında pişen, şöyle güzel mi güzel bir et yemeği hazırlamak istediniz! Tek yapmanız gereken kriterlerinizi belirleme ve işte liste elinizde..

Kolayca erişip listelediğiniz tariflere dilerseniz ismine dilerseniz, pişirme süresine göre büyükten küçüğe yada küçükten büyüğe göre dizebilir, dilerseniz Resimli listeleme kısmından tarif kartı ve resimlere bakarak tarif seçebilirsiniz

Her Konuda Tarifler! İçinde bulunduğunuz durumlara özel tarifler...

Peki ya tam olarak ne aradığınızı bilmiyorsanız?? Belki de pikniğe gideceksiniz, belki  bekar veya öğrenciniz yada hamile, vejeteryan, hasta tarifleri gibi özel beslenme durumlarına uygun tariflere ihtiyacınız var..

Özel bir gününüz olabilir yada 1 saat sonra evde bir çok misafiriniz olacak, belki kayınvalidenizi en iyi şekilde ağırlamak istiyorsunuz..

İşte içinde bulunacağınız onlarca duruma bağlı birçok başlıkta tariflere ulaşmak için Her Konuda Tarifler’e uğramadan siteden ayrılmayın.

Günün Lezzetleri! Bugün birbirine uyumlu birkaç çeşit tarife ihtiyacınız varsa!

Bu durumda ana sayfada yer alan Günün Lezzetleri tam size göre! Her gün size özel bir menü ve resimli tarifler ile gününüzü kolaylaştıracak.

MenuJackpot! Günün menüsünde bugün canınızın istediği tarifler bulamadınız mı?

O zaman MENU JACKPOT’u devreye sokmanın zamanıdır.

Menu Jackpot’un kolunu çekin, önlükler yanyana dizlsin ve işte yeni bir günün menüsü karşınızda!

Son Eklenen Tarifler ! İyi bir takipçi misiniz?

Sitemize sizin için sık aralıklarla yepyeni tarifler ekliyoruz... neler mi yeni? Ana sayfadan son eklenen yiyecek ve içecektariflerine kolayca erişebilirsiniz.

Yorumlayın ! Fikirleriniz ve izlenimleriniz bizim için önemli, paylaşın?

Tarifler hakkında izlenimleriniz ve eklemeleriniz için yorum yazma alanlarını kullanabilirsiniz, son eklenen yorumları ana sayfadan izleyebilirsiniz..

Üye Olun! Bana Özel bölümünden bilgilerinize ulaşın!

Dilerseniz kendinize yeni bir avatar seçin, dilerseniz takma adınızı değiştirin, favori tariflerinize bakın, favori menülerinizi hatırlayın yada yaptığınız yorumları gözlemleyin....

Makaleler, Araştırmalar, Tablolar! Sizin için hazırladık, kolayca ulaşın..

Yolu mutfaktan geçen konularla ilgili merak edilenleri uzun uzun araştırdık ve sizler için derledik. Sizler için yeni konular eklemeye devam ediyoruz. Mutfakta bazı değişmez kurallar, ölçüler, terimler ve yüzlerce püf noktasını elinizin altında bulmanız için Küçük Önlük, Bilge Önlük ve Önlüğün Derledikleri vazgeçilmez rehberiniz olmaya aday.

Lezzetli Günler Dileriz,
Mutfak Önlüğü Ailesi
info@mutfakonlugu.com

Şifremi Unuttum

Facebook hesabınızı kullanarak kaydolabilirsiniz.

Facebook hesabınızı kullanarak kaydolabilirsiniz.

Lütfen yukarda gördüğünüz karakterleri yazın.